Taitoluistelujaoston johtoryhmä

TAITOLUISTELUJAOSTON JOHTORYHMÄ 2022-2023

Puheenjohtaja, talous ja kilpailu- ja tapahtumatiimi                                        
Jenni Lähteenmäki                                               jenni.lahteenmaki@uplakers.fi


Sihteeri, tapahtumatiimi                                                                         Heli Lapinkoski                                                                  heli.lapinkoski@uplakers.fi


Tiedotustiimi, mainonta ja varainhankinta                                                 Anu Beadle                                                  
anu.beadle@uplakers.fi

                               

Tiedotus ja tapahtumatiimi                                                                    Paula Kilpi                                                                      paula.kilpi@uplakers.fi


Kilpailu- ja tapahtumatiimi                                                                          Minna Häkkinen                                                                   kilpailut@uplakers.fi


Kilpailutiimi                                                                                      Marika Tuulos                                                                                marika.tuulos@uplakers.fi


Kilpailutiimi                                                                                             Jari Koski                                                                                 jari.koski@uplakers.fi


Kilpailutiimi                                                                                               Jaana Laihia                                                                  jaana.laihila@uplakers.fi


Tapahtuma- ja varainhankintatiimi    

Laura Pulkkinen

laura.pulkkinen@uplakers.fi


Tapahtumatiimi

Tuuli Ovaska                                                                        tuuli.ovaska@uplakers.fi                     


Varainhankintatiimi

Heidi Veija                                                                   heidi.veija@uplakers.fi

Kirsi Pääkkönen                                                       kirsi.pääkkönen@uplakers.fi


Valmennuksen edustajat:                                                                             Janette Hinkka                                                             janette.hinkka@uplakers.fi

Kaisa Kauhanen

kaisa.kauhanen@uplakers.fi



Jenni Lähteenmäki, 

Marika Tuulos, 

Heli Lapinkoski, 

Anu Beadle, 

Minna Häkkinen,

 Paula Kilpi,

 Jaana Laihia, 

Tuuli Ovaska, 

Jari Koski, 

Heidi Veija, 

Kirsi Pääkkönen, 

Laura Pulkkinen, 

Valmennuksen edustajat Kaisa Kauhanen ja Janette Hinkka,

asiantuntijajäsenet Maija Seppänen ja Tia Siromaa-Miettinen.