Taitoluistelujaoston johtoryhmä

TAITOLUISTELUJAOSTON JOHTORYHMÄ 2020-2021

Puheenjohtaja, talous ja kilpailutiimi                                             
Jenni Lähteenmäki                                               jenni.lahteenmaki@uplakers.fi

Sihteeri, tiedotus- ja viestintätiimi sekä mainonta                                           Paula Kilpi                                                                             paula.kilpi@uplakers.fi

Tiedotus- ja viestintätiimi sekä mainonta   
Anu Beadle                                                  
anu.beadle@uplakers.fi

Kilpailutiimi                                                                                           Minna Häkkinen                                                                   kilpailut@uplakers.fi

Kilpailutiimi (yksinluistelu), leiritiimi                                                         Tomi Häkkinen                                                           tomi.hakkinen@uplakers.fi

Tapahtumatiimi                                                                                         Jouni Järvensivu                                                                               jouni.jarvensivu@uplakers.fi

Tapahtumatiimi                                                     
Heli Lapinkoski                                                                     heli.lapinkoski@uplakers.fi

Kilpailutiimi ( yksinluistelu)                                 
Maarit Muhonen                                                             maarit.muhonen@uplakers.fi

Kilpailutiimi ( yksinluistelu), leiritiimi                                                   Marika Tuulos                                                               marika.tuulos@uplakers.fi

Tapahtumatiimi                                                                                   Leena Risku                                                                                             leena.risku@uplakers.fi

Tapahtumatiimi, kilpailutiimi ( muodostelmaluistelu)                                 Joni Saarinen                                                                     joni.saarinen@uplakers.fi

Kilpailutiimi ( muodostelmaluistelu)                                                           Jaana Virtanen                                                                   jaana.virtanen@uplakers.fi

Valmennuksen edustaja                                                                             Janette Hinkka                                                             janette.hinkka@uplakers.fi